XXIX Ogólnopolska Konferencja Chiropterologiczna

Zapraszamy wszystkich badaczy i sympatyków nietoperzy do udziału w XXIX Ogólnopolskiej Konferencji Chiropterologicznej, która odbędzie się w dniach 16-18 września 2022 r. w Poznaniu. W dniu 16.09.2022 r. odbędą się warsztaty „GACOPYRZ POD SUFITEM” dotyczące udzielania porad i ochrony schronień nietoperzy w budynkach, a w dniu 18.09.2022 r. dwie wycieczki pokonferencyjne (opis w załączeniu),  W trakcie konferencji odbędzie się także Walne Zgromadzenie Członków Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Nietoperzy. Ramowy program Konferencji w załączeniu.

Miejsce konferencji

Budynek „Biocentrum” UPP, ul. Dojazd 11, Poznań. Przed budynkiem znajduje się duży bezpłatny parking.

Koszty uczestnictwa

Opłata konferencyjna (obejmuje materiały konferencyjne, śniadanie, obiad, kolację i przerwy kawowe w dniu 17 września, śniadanie w dniu 18 września oraz inne koszty organizacyjne):

• normalna – 450 zł (płatna najpóźniej do 12.09.2022)
  • obniżona (przy wczesnej rejestracji) – 400 zł (płatna najpóźniej do 20.08.2022)
  • studencka dla studentów studiów I, II i III stopnia, którzy nie mają sponsorowanego udziału (nie biorą faktury) - 280 zł (jeśli opłacona do 20.08.2022)

Kolacja integracyjna w piątek 16 września – 40 zł (opcjonalnie)

Udział w warsztatach w dniu 16 września (opcjonalnie) oraz udział w wycieczkach w dniu 18 września (opcjonalnie) są nieodpłatne.

Wpłaty należy przelewem na konto bankowe OTON nr: 82 1600 1462 1888 9140 3000 0001, z dopiskiem: Konferencja OKCh Imię i Nazwisko.

Wystąpienia

Uczestnicy konferencji mają możliwość zgłaszania referatów i posterów. Zgłoszenie należy przesłać e-mailem do 20 sierpnia 2022 r. pod adres XXIXOKCH@nietoperze.pl. Zgłoszenia wystąpień należy przygotować w oparciu o wytyczne i szablon dostępne w załączniku.

Noclegi

Organizatorzy zapewniają możliwość rezerwacji noclegów w Domu Studenckim „Jurand” (Poznań, ul. Piątkowska 94/A) w cenie 86,40 zł brutto za osobę/dobę. Rezerwacja noclegów odbywa się przez formularz zgłoszeniowy. Przy rezerwacjach po 15.08.2022 r. nie ma gwarancji dostępności miejsc noclegowych. Opłata za noclegi wnoszona będzie po przyjeździe na miejscu. Osoby chcące otrzymać fakturę za nocleg, proszeni są o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym.

Zgłoszenia udziału w Konferencji odbywają się przez formularz zgłoszeniowy:

Ważne daty

• 15.08.2022 – ostateczny termin zgłaszania referatów i posterów
  • 15.08.2022 – zakończenie zgłaszania noclegów w Domu Studenckim
  • 15.08.2022 – zakończenie przyjmowania obniżonej opłaty konferencyjnej
  • 12.09.2022 – zakończenie przyjmowania zgłoszeń na Konferencję
  • 16.09.2022 – warsztaty „GACOPYRZ POD SUFITEM”
  • 17.09.2022 – sesje referatowe i posterowe Konferencji
  • 18.09.2022 – wycieczki pokonferencyjne

Organizatorzy:

• Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Nietoperzy
  • Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”