Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zmarła Doktor Irena Schneider emerytowany pracownik Katedry Chemii WLD UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Zmarła Doktor Irena Schneider emerytowany pracownik Katedry Chemii WLD UPP

Zmarła Doktor Irena Schneider emerytowany pracownik Katedry Chemii, Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 16 czerwca 2022 roku odeszła od nas w wieku 87 lat Śp. Dr Irena Schneider.

W osobie Pani Doktor Uczelnia straciła zasłużonego pedagoga i wychowawcę wielu pokoleń studentów. Msza św. w intencji Zmarłej Ireny Schneider odprawiona zostanie w środę, 22 czerwca 2022 r. o godz. 13.00 w Kościele pw. Chrystusa Króla, ul. Ostatnia 14. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu Junikowo w Poznaniu. Rodzinie i Bliskim Zmarłej wyrazy współczucia składają: Koleżanki i Koledzy z Katedry Chemii, Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna oraz wspólnota akademicka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Fotografia zmarłej doktor Ireny Schneider