Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości w obszarze nauk o życiu, dyscyplinie nauki leśne 2019-2022 | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Od 2019 roku Wydział Leśny jest beneficjentem w projekcie:  „Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości w obszarze nauk o życiu, dyscyplinie nauki leśne”. Projekt jest finansowany w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa w latach 2019-2022.

W czasie trwania projektu Wydział Leśny będzie realizował szereg zadań zmierzających do podniesienia jakości badań naukowych dyscyplinie nauki leśne. Łącznie na realizację wszystkich zadań została zaplanowana kwota 1,5 mln zł brutto. Koordynatorem projektu z ramienia Wydziału jest prodziekan ds. nauki i rozwoju wydziału  dr hab. Tomasz Jelonek.

Szczegółowy opis realizowanych zadań oraz kryteriów finansowania, bądź współfinansowania poszczególnych zadań w ramach projektu RID jest zamieszczony w regulaminie, który wraz z formularzami wniosków dostępny jest na stronie Wydziału.