V EDYCJA KONKURSU "ZBUDUJ ROWER Z DREWNA"

Studenckie Koło Naukowe Technologów Drewna Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ogłosiło kolejną, już V edycję konkursu „Zbuduj Rower z Drewna”.
Konkurs w głównej mierze skierowany jest do studentów oraz uczniów szkół średnich, ale także dla wszystkich sympatyków WLTD i osób zawodowo związanych z drewnem.
Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia - w załączeniu. Opłata wpisowa wynosi 50 zł.

Najważniejsze warunki konkursowe:
  • przedmiotem konkursu jest własnoręcznie wykonany rower z drewna,
  • rower musi posiadać co najmniej ramę wykonaną z drewna lub/oraz materiałów drewnopochodnych,
  • pozostałe elementy oraz osprzęt roweru mogą być wykonane z materiałów niedrzewnych,
  • rower musi spełniać jedną z dwóch funkcji: funkcję transportową, czyli umożliwiać przemieszczanie się nim przy użyciu siły własnych mięśni; funkcję treningową, czyli rower może służyć do treningów jako tzw. rower stacjonarny.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2021 roku pod adresem e-mail: konkursrowerzdrewna@gmail.com

Dla zwycięzców przewidziane są ciekawe, atrakcyjne nagrody. W tym roku finał konkursu odbędzie się on-line - transmisja z prezentacjami rowerów oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 11 czerwca 2021 roku.

Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem profilu Fabebook Studenckiego Koła Naukowego Technologów Drewna.

PDF icon Regulamin konkursu118.38 KB
Plik Karta zgłoszeniowa8.36 KB