Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Studia w Szwecji (ERASMUS+ i EUROFORESTER) - spotkanie informacyjne | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Studia w Szwecji (ERASMUS+ i EUROFORESTER) - spotkanie informacyjne

Studia w Szwecji (ERASMUS+ i EUROFORESTER) - spotkanie informacyjne 5 grudnia 2022 r. o 17:00, C1(CSp).

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na krótkie spotkanie informacyjne na temat możliwości wymiany zagranicznej, w tym studiów w ramach programu ERASMUS+ oraz EUROFORESTER

Szczególnie zapraszam wszystkich studentów z 7 semestru studiów stacjonarnych na kierunku "Leśnictwo"

Po krótkim spotkaniu informacyjnym (wprowadzenie o programach wymiany międzynarodowej - ok. 15min oraz przedstawienie programu EUROFORESTER - ok.30min) odbędą się rozmowy kwalifikacyjne dla osób zainteresowanych studiami magisterskimi w ramach programu EUROFORESTER w Południowoszwedzkim Centrum Badań Leśnych w Alnarp, Szwedzkiego Uniwersytetu Nauk Rolniczych (SLU).

Rozmowy w jęz.angielskim przeprowadzi przedstawiciel SLU, prof. Jörg Brunet.

Zwycięzcy tych kwalifikacji mogą otrzymać stypendium na pierwsze dwa semestry studiów w ramach tego programu. Oferta dotyczy przede wszystkim studentów obecnego semestru 7 studiów I stopnia na kierunku "Leśnictwo"

Zainteresowanych udziałem w kwalifikacjach proszę o pobranie z Wirtualnego dziekanatu i wypełnienie załączonej deklaracji (Student_Application_PULS_EUROFORESTER_23.doc) i - po wyeksportowaniu do .pdf -  przesłanie jej przez wewnętrzną pocztę WD (zakładka Poczta) na adres koordynatora wydziałowego programu ERASMUS+, dra inż. Tomasza Najgrakowskiego do piątku 18 listopada 2022r, do godz. 18:00.

Na studia te można również wyjechać w ramach programu ERASMUS+, wtedy obowiązuje zupełnie inna ścieżka rekrutacji (ale można również wziąć udział w konkursie na stypendium) - szczegóły przedstawimy Państwu na spotkaniu

Z poważaniem,

dr inż. Tomasz Najgrakowski - wydziałowy koordynator programu ERASMUS+