Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Prof. D.J. Gwiazdowicz powołany do Zespołu do spraw Medalu „Zasłużony dla Nauki Polskiej Sapientia et Veritas" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

20 stycznia 2023 r Minister Edukacji i Nauki powołał członków Zespołu do spraw Medalu „Zasłużony dla Nauki Polskiej Sapientia et Veritas". Wśród powołanych znalazł się profesor Dariusz J. Gwiazdowicz z WLTD UPP. Serdecznie gratulujemy.

Medal „Zasłużony dla Nauki Polskiej Sapientia et Veritas” jest przyznawany za szczególne zasługi dla szkolnictwa wyższego i nauki, w tym za wybitne osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej lub organizacyjnej.