Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility ZTM Venator na podium w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej | Wydział Leśny i Technologii Drewna
Zdjęcie uczestników zespołu zrobione na rynku w Zamościu

ZTM Venator na podium w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej

17 czerwca 2022 r w Zamościu odbył się XXVI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej. Na festiwal do Zamościa przybyło 121 solistów, 25 zespołów sygnalistów myśliwskich wśród nich Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator z WLD Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Miło nam poinformować, że nasz zespół zdobył wysokie miejsca w konkursach.

I miejsce w konkursie na najlepsze wykonanie „Hejnału XXVI OFMM – Zamość 2022”, II miejsce w konkursie klasy G (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły mieszane - małe i duże rogi myśliwskie), II miejsce w konkursie klasa MB (muzyka myśliwska - rogi myśliwskie w stroju B).

W kategorii Soliści Klasa A (mistrzowska) Jędrzej Strawa zajął III miejsce.

Zdjęcie uczestników zespołu zrobione na rynku w Zamościu