Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Znamy już laureatów konkursów: Wiedzy Leśnej i Wiedzy o Puszczy Noteckiej | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Znamy już laureatów konkursów: Wiedzy Leśnej i Wiedzy o Puszczy Noteckiej

1 marca 2022 roku studenckie Koło Naukowe Leśników WLTD UPP, przeprowadziło kolejną edycję konkursu Wiedzy Leśnej oraz konkursu Wiedzy o Puszczy Noteckiej dla studentów leśnictwa I i II stopnia. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczną grupę studentów, startujących w konkursie.

Studenci biorący udział w Konkursie Wiedzy Leśnej musieli wykazać się znajomością z różnych dziedzin leśnictwa, natomiast uczestnicy Konkursu o Puszczy Noteckiej jak sama nazwa wskazuje, musieli wykazać się znajomością informacji o LKP Puszcza Notecka.

Wyniki konkursu zostały upublicznione 4 marca a wręczenie nagród dla laureatów odbyło się 9 marca w Kolegium Cieszkowskich.

Oto lista laureatów:

I miejsce- Piotr Wolniewicz

II miejsce- Kuba Wojtyś

III miejsce- Mateusz Muzolf

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród:  Polskie Towarzystwo Leśne, Lasy Państwowe, Wydział Leśny i Technologii Drewna UP w Poznaniu, Puszcza Notecka, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Przygodownia.

Patrycja Baryła