Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zmienność szyszek świerka pospolitego (Picea abies (L.) Karst.) w drzewostanach położonych na różnych wysokościach nad poziomem morza w Sudetach i Karpatach | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Dziekan i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Leśne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu informują, że dnia 10 listopada 2023 r.  (piątek) o godzinie 11,00 na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w sali Katedry Botaniki i Siedliskoznawstwa Leśnego, Poznań, ul. Wojska Polskiego 71 D odbędzie się  publiczna  dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż.  Mateusza STOPIŃSKIEGO nt.: „Zmienność szyszek świerka pospolitego (Picea abies (L.) Karst.) w drzewostanach położonych na różnych wysokościach nad poziomem morza w Sudetach i Karpatach”.

Promotor: Prof. dr hab. Jerzy MODRZYŃSKI - Wydział Leśny i Technologii Drewna, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Recenzenci: prof. UPP dr hab.  Adam BORATYŃSKI - Instytut Dendrologii PAN w Kórniku,

dr hab. Jerzy SKRZYSZEWSKI, prof. URK - Wydział Leśny, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Praca doktorska do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego.