Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Trębaczy Myśliwskich VENATOR zdobywcą "Rogu Zbramira" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Zespół Trębaczy Myśliwskich VENATOR zdobywcą "Rogu Zbramira"

Dnia 16 kwietnia 2011 r.odbył się III Małopolski konkurs Sygnalistki Myśliwskiej „O Róg Zbramira” Kraków- Niepołomice 2011, organizowany przez Regionalną Dyrekcję LP w Krakowie, Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Hagard” Wydziału Leśnego UR w Krakowie oraz Zarząd Okręgowy PZŁ w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie.

ZTM Venator po raz pierwszy wstąpił w szeregi zespołów które konkurowały o nagrodę główną  konkursu „Róg Zbramira” .

Po trudzie zmagań konkursowych Zespół zdobył pierwsze miejsce w klasie zespołowej  G zdobywając 299/300 możliwych punktów, wyprzedzając tym samym inne akademickie zespoły m.in. ZSM Akteon SGGW w Warszawie, ZSM Hagard UR w Krakowie.

Sukcesów nie brakowało również w kategorii solowej:

Bartosz Rot I miejsce w klasie B ( sygnałów myśliwskich) ,
Łukasz Szmagulski III miejsce klasa B ,
Kamila Sońta III miejsce w klasie mistrzowskiej A.