Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół badawczy pod kierunkiem prof. dr. hab. Bartłomieja Mazeli laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Zespół badawczy pod kierunkiem prof. dr. hab. Bartłomieja Mazeli laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021

Zespół badawczy, którym kieruje prof. dr hab. Bartłomiej Mazela z WLTD UPP został laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii: Innowacyjne technologie i badania przyszłości za realizację projektu pt. Innovative fire- and water resistant cellulose-based material.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju trafia od 6 lat w ręce innowatorów i inwestorów, osób i organizacji, których sposób działania i myślenia już lub w przyszłości wpływa na inteligentny i zrównoważony rozwój życia społeczeństwa i gospodarki.

Wyjątkowa i bardzo prestiżowa w środowisku biznesowym i naukowym nagroda popularyzująca, promująca i doceniająca autorów innowacji technologicznych i społecznych, a także inwestycji w bezpośredni lub pośredni sposób podnoszących standard życia.

Serdecznie gratulujemy