Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zapraszamy studentów do składania wniosków na stypendium wyjazdowe „Lasy Świata – Uganda 2022”. | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Stypendium może otrzymać osoba, która w dniu składania wniosku ma status studenta Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dowolnego roku studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych, pierwszego lub drugiego stopnia.

Stypendia przyznawane są w trybie konkursowym.

Głównym kryterium przyznawania stypendium jest aktywność studenta na różnych polach jego działalności. Może to dotyczyć reprezentowania jednostki w różnego rodzaju zawodach, turniejach, konkursach, olimpiadach, konferencjach itp. Może to być także działalność organizacyjna, aktywność naukowa, czy różnego typu działania charytatywne, wzorowa postawa koleżeńska.

Studenci, którzy złożą wnioski stypendialne zostaną powiadomieni o terminie i miejscu spotkania, na którym zostaną przyznane stypendia. Wyboru laureatów dokonuje komisja złożona z Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UP w Poznaniu, przedstawicieli studentów, przedstawicieli pracowników oraz fundatorów stypendiów. Kandydaci będą mieli możliwość krótkiego zaprezentowania swoich dokonań przed komisją stypendialną.

Stypendium w wysokości 5500 zł zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów udziału laureata w wyprawie „Lasy Świata” do Ugandy.

Student samodzielnie pokrywa jedynie koszty ubezpieczenia i ewentualnych szczepień. Uwaga w wyprawie będą mogli uczestniczyć tylko osoby  zaszczepione na Covid.

Wypełniony wniosek (na załączonym formularzu) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: jwegiel@up.poznan.pl w terminie do 14 listopada 2021 r.

PDF icon Stypendium_info.pdf105.4 KB
PDF icon Stypendium_regulamin.pdf192.77 KB