Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zapraszamy na wybory laureatów dziewiątej edycji stypendium wyjazdowego „Lasy Świata” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Wybory laureatów dziewiątej edycji stypendium wyjazdowego „Lasy Świata” odbędą się 24 listopada 2022 r. (czwartek) o godzinie 17:00 w sali CI 7 Kolegium Cieszkowskich (Poznań, ul. Wojska Polskiego 71C).
Do bieżącej edycji programu stypendialnego „Lasy Świata” zgłosiło się szestnastu kandydatów - studentów Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP.
Studenci ubiegający się o stypendium wyjazdowe „Lasy Świata”:

1. Aleksandra Maria Gawrońska
  2. Martyna Wienke
  3. Bartosz Kamiński
  4. Dorota Brauer
  5. Emilia Marciniak
  6. Jan Roman Maciejewski
  7. Jerzy Łamaszewski
  8. Kacper Stańczyk
  9. Krystian Waszkiewicz
  10.  Michalina Witkowska
  11. Oliwia Elżbieta Babacz
  12. Patrycja Baryła
  13. Weronika Kopa
  14. Oliwia Łabuda
  15. Karolina Kowalik
  16. Marcin Łaguna

Skład komisji wybierającej stypendium:
Przewodniczący - Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UP w Poznaniu: Prof. dr hab. Piotr Łakomy

Przedstawiciele pracowników

Prof. UPP dr hab.  Edward Roszyk
Prof. UPP dr hab. Andrzej Węgiel
Mgr inż. Jolanta

Przedstawiciele studentów

Marcin Bednarek – Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna
Antoni Jakubowski – Koło Naukowe Technologów Drewna
Martyna Woltyńska – Koło Leśników

Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie tych, którzy mają swojego faworyta i chcieliby go wspierać i mu kibicować.
Tradycyjnie zorganizowania „wyborów laureatów Lasów Świata” podjęli się studenci z Samorządu Studentów Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Po wyłonieniu stypendystów rozpocznie się nabór studentów i pracowników WLTD UPP, którzy chcą uczestniczyć w wyprawie „Lasy Świata” na własny koszt. Kwalifikacja uczestników wyprawy będzie realizowana według kolejności zgłoszeń (szczegóły na spotkaniu oraz w kolejnym komunikacje na stronie internetowej WLTD UPP).