Zamienimy hol w międzywydziałową strefę komfortu dla studentów wszystkich kierunków studiów odbywających zajęcia na Kampusie Cieszkowskich

Miło nam zakomunikować, że projekt „Przytulny zakątek – projekt przekształcenia uniwersyteckiego holu w międzywydziałową strefę komfortu” złożony przez Wydział Leśny i Technologii Drewna razem z Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach otrzymał finansowanie w II Uczelnianym Budżecie Partycypacyjnym. Inicjatywa zmierza do przekształcenie uniwersyteckiego holu w międzywydziałową strefę komfortu dla studentów wszystkich kierunków studiów odbywających zajęcia na Kampusie Cieszkowskich.

26 marca 2024 r. zakończył się etap głosowania w II Uczelnianym Budżecie Partycypacyjnym. Głosy oddało 657 pracowników oraz 551 studentów i doktorantów. Spośród zgłoszonych propozycji, jeden projekt pracowniczy oraz cztery projekty studencko-doktoranckie zostały wybrane do realizacji w ramach Budżetu, w tym projekt zgłoszony przez WLTD.  Na projekt zagłosowało 247 osób. Wartość realizacji wynosi 60 tys. zł.