Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility XXX Międzynarodowa Konferencja Badania dla Przemysłu Meblarskiego | Wydział Leśny i Technologii Drewna

XXX Międzynarodowa Konferencja Badania dla Przemysłu Meblarskiego

Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Katedra Meblarstwa oraz Uniwersytet Gazi - Wydział Techniczny, Katedra Inżynierii Przemysłowej Wyrobów Drewnianych zaprasza na XXX Międzynarodową Konferencję Internetową Badania dla Przemysłu Meblarskiego Poznań, 22-23 września 2022.

Głównym celem IC RFI jest zgromadzenie naukowców i inżynierów w celu wymiany badań w zakresie projektowania mebli, w tym: systemów konstrukcyjnych, charakterystyk złączy, materiałów, technologii powłok, technologii wyrobów adhezyjnych, metodologii projektowania i innych. Mile widziane są wkłady w dziedzinie eksperymentu, teorii i symulacji komputerowych. Wymiana informacji i pomysłów powinna prowadzić do wytyczenia nowych kierunków działań badawczych w tym obszarze, a tym samym wsparcia dla przemysłu meblarskiego. Ważnym aspektem Konferencji jest nauczenie i zapoznanie młodych naukowców (studentów i doktorantów) z teoretycznymi, eksperymentalnymi i symulacyjnymi metodami eksploracji tych systemów. Konferencja zostanie opublikowana online na stronie internetowej IC RFI.

Ważne szczegóły wydarzenia:

• rodzaj wydarzenia: Konferencja webinarna

• abstrakcja /papier/plakat adres e-mail do oddania: meble2022@up. poznan. pl

• termin rejestracji: 15.04.2022

• termin oddania abstrakcji: 29.04.2022

• termin wysłania zaproszeń do publikacji, prezentacja ustna, plakat: 27.05.2022

• termin przekazania publikacji organizatorom konferencji: 26-08-2022

• termin konferencji: 22 – 23.09.2022

Więcej szczegółów na temat Konferencji pod linkiem: https://furnituredesign.pl/2022/?fbclid=IwAR3PIXJLvq40swILJUIW05HPgCqtw1f7kHF5AlbSaCkFmdryvTa072sWTxo