Wystawa 100 lat Koła Leśników

Wystawę będzie można oglądać do 8 marca 2020 r. w godz. 8.00 – 18.00. Wstęp wolny.

We wrześniu otwarto wystawę z okazji Jubileuszu 100-lecia Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Prorektor UPP prof. dr hab. Roman Gornowicz, Dziekan WL UPP prof. dr hab. Piotr Łakomy, Opiekun Koła Leśników Prof. UPP dr hab. Jarosław Szaban oraz Prezes Koła Leśników Damian Cichoń. Wszystkich którzy nie mieli okazji jej zobaczyć zapraszamy do oglądania jej w Kolegium Cieszkowskich! Na wystawę składają się zdjęcia z dawnych lat oraz współczesne fotografie, zebrane na 17 planszach tematycznych. Gorąco zachęcamy do oglądania!

Damian Cichoń

Prezes Koła Leśników