Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wyróżnienie dla Anny Jasińskiej na Ogólnopolskiej Konferencji | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Wyróżnienie dla Anny Jasińskiej na Ogólnopolskiej Konferencji

W dniach 20-22 listopada 2020 r. na platformie internetowej odbyła II edycja Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców nt. „Nowe trendy w badaniach naukowych”. Miło nam poinformować, że doktorantka Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Pani mgr inż. Anna Jasińska, otrzymała wyróżnienie za wygłoszenie referatu „Koordynacja modularna w meblarstwie. Studium przypadku”.

Pani Magister jest  absolwentką kierunku Projektowanie Mebli Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP. Pracę doktorską realizuje w Katedrze Obrabiarek i Podstaw Konstrukcji Maszyn pod kierunkiem Pana dr. hab. Macieja Sydora.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

certyfikat.png