Wykład otwarty „Potential of non-native species to replace wood of our commercial species” - profesor Aleš Zeidler

Serdecznie zapraszamy Pracowników, Doktorantów i Studentów na wykład otwarty „Potential of non-native species to replace wood of our commercial species”, który wygłosi profesor Aleš Zeidler z Czeskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Pradze. Wykład odbędzie się 26.10.2023 r., o godz. 18.00 w budynku starej biblioteki, przy ul. Wojska Polskiego 71A, w sali seminaryjnej Katedry Użytkowania Lasu na I piętrze.

Profesor Aleš  Zeidler jest profesorem CZU, pracuje w katedrze Przetwarzania Drewna i Biomateriałów na Wydziale Leśnym i Nauk Drzewnych, Czeskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Pradze. Obecnie przebywa na stażu w Katedrze Użytkowania Lasu, WLiTD UPP.

prof. UPP. dr hab. Tomasz Jelonek