WYJAZDOWE POSIEDZENIE KADRY KIEROWNICZEJ WLTD UPP

W dniach 5-6 maja 2022 r. kolegium dziekańskie oraz kierownicy katedr Wydziału Leśnego i Technologii Drewna uczestniczyli w wyjazdowym spotkaniu roboczym na ternie Leśnego Zakładu Doświadczalnego Siemianice. Oprócz posiedzenia, na którym omawiano ważne sprawy dla działalności i rozwoju WLTD mieliśmy okazję spotkać się z dyrektorem i zastępcą dyrektora LZD Siemianice Panami Iwo Gałeckim i Krzysztofem Durczakiem oraz właścicielami firm produkujących meble Panami Janem Lenartem i Janem Jagieniakiem.

Na drugi dzień odwiedziliśmy przedsiębiorstwa rodzinne Lenart z wewnętrznym studiem projektowym lenART Design oraz Calitan Furniture Factory Sp. z o.o., które produkują meble doceniane nie tylko w Polsce, ale także w wielu miejscach na świecie. Byliśmy pod dużym wrażeniem nowoczesnego parku technologicznego przedsiębiorstw, a także kreowania trendów we wzornictwie mebli oraz innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu.

Było to doskonałe doświadczenie wzbogacające nas w sferze współpracy WLTD z otoczeniem gospodarczym.

Piotr Łakomy

Zdjęcie zbiorowe. Na zdjęciu kierownicy katedrZdjęcie zbiorowe. Na zdjęciu kierownicy katedr