Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP podpisał umowę o współpracy z Zespołem Szkół nr 1 w Swarzędzu

17 kwietnia 2023 r została podpisana umowa współpracy pomiędzy Wydziałem Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu a Zespołem Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolski w Swarzędzu. Umowę podpisał prof. dr hab. Piotr Łakomy Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP i Przemysław Jankiewicz Dyrektor Szkoły.

W ramach współpracy uczniowie Szkoły będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez kadrę wydziału, dzięki czemu będą mogli rozwijać zainteresowania przedmiotami ścisłymi i inżynierskimi, to pozwoli im na rozszerzanie swojej wiedzy  i umiejętności w tym zakresie.

Moment podpisania umowy. Z lewej profesor Piotr Łakomy z prawej Przemysław JankiewiczPamiątkowe zdjęcie z młodzieżą