Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wręczono "Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Wręczono "Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020"

W czwartek, 26 listopada Redaktor Naczelny Monitora Biznesu i Monitora Rynkowego Jakub Lisiecki, w obecności Redaktor Joanny Gulewicz, wręczył nagrodę Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020 dla Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP, którą odebrał Dziekan, prof. dr hab. Piotr Łakomy, w obecności Kierownik dziekanatu mgr Katarzyny Włoch i Przewodniczącej  Zespołu ds. promocji Wydziału mgr Jolanty Węgiel.

Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020 jest pierwszym, ważnym wyróżnieniem nowego Wydziału, który działa od 1 września 2020 roku. Kapituła dostrzegła między innymi wyróżnione przez Polską Komisję Akredytacyjną kierunki studiów - Leśnictwo (dwukrotnie z rzędu 2011 i 2017) i Technologię drewna (2015). Poza tym Wydział Leśny i Technologii Drewna prowadzi unikatowe w skali kraju kierunki studiów, jak Ochrona przyrody i edukacja przyrodniczo-leśna oraz Projektowanie mebli.

Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że Symbol plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. W ciągu dziewięciu lat jego laureatami zostało ok. 500 instytucji.

W roku bieżącym po raz 10 Kapituła Programu przyznała nagrody, a ich wręczanie miało nastąpić podczas uroczystej gali finału X Jubileuszowej Edycji Programu w Katowicach. Niestety pandemia i obostrzenia związane z bezpieczeństwem społecznym uniemożliwiły na organizację imprezy. Tym bardziej Wydział jest zaszczycony, że Redaktor Naczelny Jakub Lisiecki przyjechał do Poznania i wręczył osobiście nagrodę.

List gratulacyjnyDziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna z listem gratulacyjnym