Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wojciech Borzyszkowski – laureatem nagrody im. prof. Józefa Rivolego | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Wojciech Borzyszkowski – laureatem nagrody im. prof. Józefa Rivolego

17 kwietnia 2012 r., Kapituła Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Leśnego przyznała już po raz szósty nagrodę im prof. Józefa Rivolego. W tym roku wyróżniono studenta I roku studiów magisterskich na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – Wojciecha Borzyszkowskiego.

Wśród osób nominowanych znaleźli się ponadto: Adrian Kocoń, Joanna Skonieczna i Kamila Sońta. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest studentom leśnictwa wyróżniającym się w działalności organizacyjnej i osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce.

Jerzy Flisykowski – przewodniczący Kapituły