Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility WLTD UPP podpisał umowę o współpracy z XXXVIII LO w Poznaniu | Wydział Leśny i Technologii Drewna

WLTD UPP podpisał umowę o współpracy z XXXVIII LO w Poznaniu

W dniu 31 października 2023 roku została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Wydziałem Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu.

W imieniu wydziału umowę podpisał prof. dr hab. Piotra Łakomego – Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a XXXVIII Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcące umowę podpisała mgr Elżbietę Marciniak – Dyrektor Szkoły.

W ramach współpracy obie strony podejmują zobowiązanie organizowania zajęć dla młodzieży XXXVIII Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu sprzyjających pełnemu rozwojowi i lepszemu przygotowaniu się do kontynuowania nauki w ramach uczelni wyższej.

Współpraca oparta będzie głównie na wzajemnych wizytach, organizowaniu zajęć informujących młodzież o specyfice studiowania na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz zajęć dydaktycznych dla uczniów XXXVIII Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu.

Podpisanie umowy. Od prawej: prof. dr hab. Piotr Łakomy, mgr Elżbieta Marciniak