WLTD UPP na Targach Edukacyjnych w Świdwinie

We wtorek, 5 marca 2024 r. w Zespole Szkół im. Władysława Broniewskiego w Świdwinie odbyły się XI. Targi Edukacyjne. W wydarzeniu tym tradycyjnie udział miał Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia, autorstwa dr. hab. Marka Wieruszewskiego z Katedry Mechanicznej Technologii Drewna WLTD UPP.

Dziękujemy za pomoc naszym studentkom: Martynie Plesińskiej (Technologia drewna), oraz Oliwii Depa i Oliwii Reder (Projektowanie mebli). Podziękowania składamy również pracownikom - dr. hab. Markowi Wieruszewskiemu i dr. inż. Adrianowi Trocińskiemu.

Fot. M. WieruszewskiFot. M. WieruszewskiFot. M. WieruszewskiFot. M. WieruszewskiFot. M. Wieruszewski
Fot. M. Wieruszewski