Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Warsztat Terapii Zajęciowej Przylesie w Ogrodzie Dendrologicznym UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Warsztat Terapii Zajęciowej Przylesie w Ogrodzie Dendrologicznym UPP

W dniu 22.05. 2018 roku Ogród Dendrologiczny Wydziału Leśnego UPP odwiedziła grupa z „Warsztat Terapii Zajęciowej Przylesie”.

Zajęcia zaczęliśmy od przypomnienia jak powinno się ubierać do lasu lub parku, aby skutecznie chronić się przed kleszczami. Podczas zwiedzania Ogrodu Dendrologicznego oprócz oglądania bogatych kolekcji drzew, grupa miała za zadanie wypatrzeć mieszkańców ogrodu. Po zjedzeniu śniadania zagraliśmy w przyrodniczą grę planszową, w nietypową ciuciubabkę, która polegała na znalezieniu własnego drzewnego przyjaciela.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli więcej okazji do wspólnej współpracy w tak miłym i roześmianym towarzystwie.

Agnieszka Urbaniak

Sekcja Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Koła Leśników UPP