Uroczyste przekazanie choinki przez studentów

Już stało się przedświąteczną tradycją, że studenci z Koła Leśników uroczyście przekazują władzom uczelni oraz dziekanowi Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP świąteczne drzewka.

Uroczystość przekazania choinek odbyła się 13 grudnia 2023 r.  Na choince w Kolegium Maksimum symbolicznego zapalenia światełek dokonał rektora UPP, prof. dr. hab. Krzysztof Szoszkiewicz. To    właśnie podczas tego momentu, kiedy światła rozbłysły na gałęziach choinki, zainaugurowano atmosferę świąteczną na terenie Uczelni.

Dwie godziny później uroczystego zapalenia światełek na choince w Kolegium Cieszkowskich dokonał dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna prof. dr hab. Piotr Łakomy.

Dziekan w imieniu swoim złożył serdeczne życzenia wszystkim uczestnikom tradycyjnego spotkania i skierował podziękowania studentom Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ich coroczna inicjatywa w przekazaniu tego symbolicznego elementu świątecznego sprawia, że cała społeczność akademicka może razem cieszyć się magią świąt w radosnym i świątecznym nastroju.