Łuczniczy listopad

Tradycyjnie w święto 11 listopada w Poznaniu odbył się Turniej Łuczniczy o Rogala Marcińskiego. Była to już siódma jego edycja. W tym poznańskim wydarzeniu uczestniczyli członkowie Sekcji Łuczniczej Koła Leśników. Jak się okazało niełatwo było zapisać się na turniej, gdyż po niespełna dobie od ogłoszenia zapisów wyczerpały się miejsca. Udało się to 90-ciu śmiałkom nie tylko z Poznania i pobliskich miejscowości, a wśród ich siódemka z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP: Marcin Włoch, Maria Przybył, Małgorzata Superson, Hubert Kruszewski, Katarzyna Paluszkiewicz, Grzegorz Kamasa, Adrianna Niestrawska.

Na tym turnieju w kategorii Łuki Bloczkowe Marcin Włoch zajął drugie miejsce. Zmagania łuczników trwały prawie do wieczora.

Można strzelać w wielu niezwykłych miejscach.

Czasem byśmy się nawet nie spodziewali, gdzie można zorganizować zawody. 27 listopada w Gnieźnie odbyły się zawody w nieczynnej Parowozowni. Obiekt ten powstał w 1888 r, nadawała się do tego idealnie. I tu zdobyliśmy medale. W kategorii łuków hunter drugie miejsce zdobyła Maria Przybył, a trzecie Małgorzata Superson.

W zawodach łuczniczych w Gnieźnie uczestniczyli: Marcin Włoch, Hubert Kruszewski, Jeremi Dabkowski, Maria Przybył, Katarzyna Paluszkiewicz, Małgorzata Superson, Patrycja Komasa, Agnieszka Anacik, Agnieszka Knioła, Katarzyna Peplinska, Marta Stefanska.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe medalePo zawodach przyszedł czas na skosztowanie rogala