Turniej Łuczniczy POLOWANIE NA ŚLIMAKA

W sobotę 26.02.2022 Sekcja Łucznicza Koła Leśników UPP uczestniczyła na Turnieju Łuczniczym POLOWANIE NA ŚLIMAKA. Koordynatorem turnieju byli Arczersi i Virtus.

Na turnieju naszym zadaniem było “upolować” ślimaka. A dokładnie 14 ślimaków, każdy z nich był inny, różniły się kolorami, kształtem i wielkością- co często nas myliło. Do każdego ze ślimaków strzelaliśmy z dwóch wyznaczonych odległości. Cele były rozmieszczone w widocznych miejscach ale nie obyło się bez przeszkód w postaci gałęzi czy wody. Trasa była bardzo przyjemna, jednak nie mogła być za łatwo- trochę kilometrów zrobiliśmy. Po udanym “polowaniu” przyszedł czas na ciepłą herbatę oraz przepyszny obiad.

Turniej był dla nas świetną zabawą i super wydarzeniem, tym bardziej, że większość z nas debiutowała i był to dla nas pierwszy turniej w życiu. Nie zabrakło miejsc na podium z udziałem członków naszej Sekcji:  dr inż. Marcin Włoch zajął 2 miejsce w kategorii Łuki Tradycyjne Hunter Mężczyźni a Marek Nowicki 2 miejsce w kategorii Łuki Tradycyjne. Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Natalia Nadolna - Prezes Sekcji Łuczniczej Koła Leśników UPP