Trzecie miejsce drużynowe dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na XXX Szachowych Mistrzostwach Polski Leśników

W dniach 5-7 października 2023 r. w Pogorzelicy odbyły się XXX Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników o puchar Przewodniczącego Związku Leśników Polskich w RP.  Miło nam zakomunikować, że dr hab. Tomasz Krystofiak i prof. UPP dr hab. Cezary Beker zdobyli drużynowo III miejsce dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Ponadto dr hab. Tomasz Krystofiak zajął na mistrzostwach II miejsce indywidualnie w szachach szybkich (Puchar Przewodniczącego Regionu Zachodniego ZLP w RP), II miejsce indywidualnie w turnieju szachów błyskawicznych (Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie).