Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Trzecia edycjia studium „Zarządzania ryzykiem w otoczeniu drzew” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Trzecia edycjia studium „Zarządzania ryzykiem w otoczeniu drzew”

Słuchacze studium „Zarządzania ryzykiem w otoczeniu drzew" spędzili zajęcia w terenie, gdzie pod okiem wybitnych specjalistów, uczyli się instrumentalnej diagnostyki drzew. Jest, to niezmiernie ważny i trudny etap oceny stabilności drzew. Wymaga on nie tylko posiadania odpowiedniej aparatury, ale wiedzy i doświadczenia w interpretowaniu wyników uzyskanych pomiarów. Serdecznie dziękujemy naszym Studentom za zaangażowanie, a Wykładowcą za profesjonalizm i wiedzę, którą już kolejny raz dzielą się z nami.

„Zarządzania ryzykiem w otoczeniu drzew” jest to jedyne takie studium w Polsce, prowadzone na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Kierownikiem studium jest prof. UPP dr hab. Tomasz Jelonek (Katedra Użytkowania Lasu, WLTD UPP).

Uczestnicy studiumInstrumentalna diagnostyka drzew