Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Trwa nabór na 15. edycję studiów podyplomowych „BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY W LEŚNICTWIE” w roku akademickim 2022/23 | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Trwa nabór na 15. edycję studiów podyplomowych „BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY W LEŚNICTWIE” w roku akademickim 2022/23

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z aktualną wiedzą z zakresu prawa pracy oraz nowoczesnych narzędzi oceny i kształtowania warunków i środowiska pracy. Studia przygotowują do pracy zawodowej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również podnoszą kwalifikacje osób już pracujących w służbie bhp.

Studia adresowane są do osób pracujących w służbie bezpieczeństwa i higieny pracy lub chcących przygotować się do pracy w takim charakterze, pracowników firm świadczących usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz osób, które chcą specjalizować się w problematyce związanej z bezpieczeństwem i ochroną człowieka w środowisku pracy oraz poszukiwać zatrudnienia w tym obszarze w leśnictwie i pokrewnych działach gospodarki.

 

Absolwenci studiów uzyskują kwalifikacje do pełnienia zadań pracownika służb BHP zgodnie ze znowelizowanym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. 2004 nr 246 poz. 2468).

O przyjęcie na studia podyplomowe BHP w Leśnictwie mogą ubiegać się absolwenci studiów wyższych: licencjackich, inżynierskich, magisterskich. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www1.up.poznan.pl/kuzl/pl/node/63

 

Zapraszamy!

 

prof. dr hab. Witold Grzywiński – kierownik

tel. (61) 848 75 88

e-mail: witold.grzywinski@up.poznan.pl  

 

Sekretariat studiów:

Studia Podyplomowe BHP w Leśnictwie

Katedra Użytkowania Lasu

ul. Wojska Polskiego 71A

60-625 Poznań

tel. 61 848 77 54

kul@up.poznan.pl