Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Trójka studentów Wydziału Leśnego UPP w ścisłym finale X edycji Studenckiego Nobla | Wydział Leśny i Technologii Drewna

31 maja 2019 r. wyłoniono ośmioro laureatów Studenckiego Nobla 2019.  Wśród nominowych kandydatów do Studenckiego Nobla,  znalazła się trójka naszych studentów: Agnieszka Urbaniak, Adam Milczarek, Radosław Lewoń. I choć statuetka Studenckiego Nobla, powędrowała na inne uczelnie to i tak  gratulujemy naszym studentom, że znaleźli się w tak elitarnym gronie.

Konkurs Studencki Nobel organizowany jest od 2009 r. przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych polskich studentów i umożliwienie najzdolniejszym młodym ludziom wykorzystania ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu. Laureaci wybierani są na podstawie kryteriów, wśród których znajdują się m.in.: oceny ze studiów, aktywność naukowa, społeczna oraz artystyczna, współpraca z prasą naukową oraz działalność w samorządzie studenckim i organizacjach studenckich. W konkursie udział brać mogą zarówno studenci uczelni publicznych, jak i niepublicznych.