Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Tomasz Andrzejewski zwycięzcą II edycji Turnieju Tenisa o Puchar Dziekana WLD UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

9 czerwca 2022 r. podczas Pikniku Leśników i Drzewiarzy, odbyło się zakończenie II edycji Turnieju Tenisa o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP. W tegorocznej edycji  turnieju wystartowało 11 zawodników: Tomasz Andrzejewski, Janusz Szmyt, Wojtek Kowalkowski, Zenek Pilark, Jakub Jakubowski, Krzysztof Adamowicz, Jerzy Smardzewski, Adam Derkowski, Marek Wieruszewski, Bartosz Pałubicki, Piotr Łakomy. Nad przebiegiem turnieju czuwał pani Aleksandra Nowak z Centrum Kultury Fizycznej UPP.

Miejsca pucharowe:

• I Tomasz Andrzejewski