Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility To była chwila wytchnienia w atmosferze przepięknego ogrodu pełnego harmonii i muzyki | Wydział Leśny i Technologii Drewna

29 maja 2022 r. w Ogrodzie Dendrologicznym Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP odbył się charytatywny koncert z cyklu "Sen Nocy majowej" na rzecz dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Już po raz drugi Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Mieczysława Karłowicza postanowiła powtórzyć tę plenerową imprezę. W koncercie udział wzięli uczniowie tworzący różne rodzaje zespołów od duetów, kwartetów przez zespoły kameralne po orkiestry smyczkowe, dęte i symfoniczne.

Biletem wstępu na te kulturalne wydarzenie były grube kredki bambino. Kredki te zostały przekazane na rzecz dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym w Poznaniu.

To była chwila wytchnienia w atmosferze przepięknego ogrodu pełnego harmonii i muzyki.

Plakat promujący koncertUczestnicy koncertuUczniowie szkoły muzycznej wykonują utwór na skrzypcachWykonawczyni utworuDyrygent
Utwór wykonywany na skrzypcachUczestniczka koncertu śpiewa swój utwórZdjęcie zespołowe wykonawców koncertuUczniowie wykonują utwór na fletachwykonawca utworu na gitarze
Chór