Targi Edukacyjne 2024

Jak co roku pracownicy i studenci z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, stawili się na stoisku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, aby reprezentować uczelnię na Poznańskich Targach Edukacyjnych. Tu z zaangażowaniem odpowiadali na pytania młodzieży, na temat kierunków studiów prowadzonych na WLTD (leśnictwa, ochrony przyrody i edukacji przyrodniczo leśnej, technologii drewna, projektowania mebli).

Wśród grona osób reprezentujących nasz wydział, znaleźli się tacy, którzy w ubiegłym roku   na Targach Edukacyjnych szukali kierunku studiów dla siebie, a dziś są zadowolonymi studentami naszego wydziału.

Składam szczególne podziękowanie dla studentów: Oliwia Babacz, Zuzanna Bednarek, Weronika Baran, Paulina Biernat, Dominika Głowacka, Diana Fiedorowicz, Martyna Mazur, Weronika Jakubowska, Agnieszka Maślińska, Aleksander Pawlewicz, Dominika Polak, Dominika Przystupa, Adam Pływaczyk, Martyna Stawarska, Karolina Skura, Jakub Springer, Jakub Rolnik, Martyna Woltyńska, Jesteście wspaniali.

Jolanta Węgiel