"Symbol nowoczesnego kształcenia 2020" dla WLTD

"Symbol nowoczesnego kształcenia 2020" dla Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu uzyskał tytuł „Symbol nowoczesnego kształcenia 2020”. Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorowane są nimi firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Program Symbol, prowadzony w oparciu o ścisłą metodologię, jest programem potwierdzającym najwyższą jakość, skuteczność zarządzania i polityki zrównoważonego rozwoju. Laureaci programu to firmy i instytucje, cechujące się innowacyjnością, rozumiejące rolę prestiżu w zapewnieniu silnej pozycji na rynku i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji. Osiągnięcia laureatów są promowane ogólnopolskich w dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Gazecie Prawnej”.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało trzykrotnie Wydziałowi Leśnemu i Technologii Drewna UPP ocenę wyróżniającą za jakość kształcenia na kierunkach: Leśnictwo (2011, 2017) oraz Technologia drewna (2015).

Uroczyste wręczenie odznaczenia „Symbol nowoczesnego kształcenia 2020” odbędzie się w dniu 26 listopada 2020 r. na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

dziekani WLTD UPP_1.png