Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Studia podyplomowe „ Gospodarka finansowa w Lasach Państwowych” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Studia podyplomowe „ Gospodarka finansowa w Lasach Państwowych”

Informujemy, że trwa rekrutacja na XI. edycję dwusemestralnych studiów podyplomowych „ Gospodarka finansowa w Lasach Państwowych”. Zajęcia rozpoczynamy w październiku 2023 roku. Zapraszamy chętne osoby do wzięcia w nich udziału.

Studia są skierowane do absolwentów kierunku leśnictwo, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę oraz poszerzyć swoje kompetencje zawodowe z zakresu rachunkowości i zarządzania finansami w jednostkach Lasów Państwowych. W ostatnich latach w studiach podyplomowych uczestniczy również coraz więcej pracowników księgowości z krótkim stażem pracy. Zajęcia prowadzone są w przystępnej formie przez praktyków z PGL LP oraz pracowników naukowo-dydaktycznych (UE w Poznaniu, SGGW w Warszawie, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Szczeciński, UP w Poznaniu).

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej http://www1.up.poznan.pl/sgflp/

kontakt:

Kierownik:     dr inż. Anna Ankudo-Jankowska