Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Studenci z WLTD UPP na „Wiosennym Festynie Przyrodniczym” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Studenci z WLTD UPP na „Wiosennym Festynie Przyrodniczym”

19 marca 2022 r.  Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las zorganizowały „Wiosenny Festyn Przyrodniczy”. W wydarzeniu znalazło się mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Młodsi uczestnicy festynu chętnie angażowali w szereg przygotowanych dla nich warsztatów, zabaw. Bogatą ofertę edukacyjną, kierowaną do tej grupy odbiorców przygotowali studenci z WLTD UPP z: Koła Leśników, Sekcji Edukacji Przyrodniczo-Leśnej, Sekcji Sokolnictwa i Ochrony Ptaków Szponiastych.

Z kolei dla starszych uczestników festynu zorganizowano stoiska, na których porady udzielali specjaliści. Były tam stoiska: Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego; Lasów Państwowych; Koła Naukowego Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego; stoisko Studenckiego Koła Naukowego DIETETYCY AWF POZNAŃ – Żywienie w trosce o planetę.

Zapraszamy na fotorelacje z tego wydarzenia.