Studenci Wydziału Leśnego na „Dniu Pszczoły”

W niedzielę 26.05.2019 r. podczas Pszczelej Niedzieli w Starym Browarze studenci z Wydziału Leśnego UPP (Sekcja Edukacji Przyrodniczo - Leśnej wraz z Sekcją Entomologiczną Koła Leśników) przybliżyli poznaniakom żywot pszczół.

Na  wydziałowym stoisku można było dowiedzieć się dużo na temat życia pszczół i zapylaczy, ich znaczenia dla życia człowieka i przyrody oraz funkcjonowania środowiska naturalnego. Wszystkie informację, przekazywano w formie doskonałej zabawy, którą prowadzili i przygotowali nasi wspaniali edukatorzy: Rafał Borkowski, Karolina Duńska, Ewelina Łangowska, Adam Milczarek, Agnieszka Urbaniak, Filip Wacyk, Olga Wepryk.

Olga Wepryk