Staż RDLP Poznań

Jednostki organizacyjne Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu prowadzą staże dla absolwentów szkół leśnych.

Ubiegając się o staż, wszyscy kandydaci składają w biurze RDLP (Wydział Organizacji i Kadr) następujące dokumenty:

- podanie o przyjęcie na staż (w tym adres korespondencyjny, e-mail, numer telefonu i wskazanie nadleśnictwa do odbycia stażu- preferowanego oraz co najmniej jednego alternatywnego),

- oświadczenie o nieodbywaniu stażu w Lasach Państwowych w przeszłości,

Ponadto absolwenci szkół wyższych składają:

- kopię dyplomu ukończenia studiów oraz

- zaświadczenie o ich ukończeniu (z podaniem średniej ocen z całego okresu studiów),

a absolwenci szkół średnich:

- kopię świadectwa ukończenia szkoły średniej,

- kopię dyplomu potwierdzającego uzyskanie tytułu zawodowego.

Wszelkie kopie dokumentów winny być uwierzytelnione. W przypadku dostarczenia dokumentów osobiście w biurze RDLP, po przedłożeniu oryginału do wglądu, uwierzytelnienie następuje bezpłatnie na miejscu.

Termin składania dokumentów przez absolwentów ubiegających się o staż upływa dnia 30 września 2022 roku.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych ( do pobrania).

Jeśli ilość kandydatów na staż przekracza ustalony limit wolnych miejsc, przeprowadzony zostaje dodatkowy egzamin kwalifikujący. Informacja o egzaminie zamieszczona zostanie wyłącznie na stronie internetowej w terminie do 7 października 2022 roku.

Korespondencja indywidualna w tym zakresie nie będzie prowadzona.

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji udziela p. Juliano Jarenczuk (Wydział Organizacji i Kadr, tel. 61-668-44-14  pokój nr 17.)