Sposób wytwarzania płyt osłonowych na bazie włókien lignocelulozowych spajanych środkami spożywczymi – patent

Miło nam poinformować, że w dniu 17 marca 2023 roku Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej wydał decyzję o udzieleniu patentów na rzecz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na wynalazek pn: Sposób wytwarzania płyt osłonowych na bazie włókien lignocelulozowych spajanych środkami spożywczymi.

Autorami wynalazku są naukowcy z Katedry Mechanicznej Technologii Drewna Wydział Leśny i Technologii Drewna UP w Poznaniu:

•  prof. dr hab. Radosław Mirski
  • prof. UPP dr hab. Dorota Dziurka

Serdeczne gratulujemy

płyta osłonowa na bazie włókien lignocelulozowych