Spływ kajakowy Koła Leśników

2 czerwca 2017 r członkowie Koła Leśników wybrali aktywną formę spędzania czasu i udali się na spływ kajakowy rzeką Wełną. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzenia Muzeum Młynarstwa w Jaraczu, a zakończyliśmy na terenie leśnictwa Daniele w Nadleśnictwie Oborniki, gdzie leśniczy Pan Marcin Kubiak przybliżył nam projekt odnowy świetlistej dąbrowy przy udziale koników polskich.

Oprócz Członków Koła w spływie wzięli udział: dr Cezary Beker - Prodziekan Wydziału Leśnego, dr Jarosław Szaban - Opiekun Koła Leśników wraz z mgr Moniką Szaban, dr Marcin Jakubowski - Opiekun Sekcji Muzycznej KL, dr Grzegorz Górecki - Opiekun Sekcji Kynologii Myśliwskiej KL oraz mgr Jolanta Węgiel i dr Andrzej Węgiel. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas :)

Ogromne podziękowania kierujemy do Pana Jarosława Batora - Zastępcy Nadleśniczego Nadleśnictwa Oborniki za logistyczną pomoc w zorganizowaniu spływu.

Weronika Mysiak

Fot. Andrzej Węgiel