Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Siedliskoznawstwo w dydaktyce, nauce i praktyce leśnej – wykład otwarty | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Siedliskoznawstwo w dydaktyce, nauce i praktyce leśnej – wykład otwarty

Zapraszamy na wykład otwarty "Siedliskoznawstwo w dydaktyce, nauce i praktyce leśnej", który wygłosi prof. dr hab. Paweł Rutkowski. Wykład odbędzie się w Poznaniu, w dniu 18.11.2022 r. o godz. 11.00, Wykład odbędzie się w Poznaniu, w dniu 18.11.2022 r. o godz. 11.00, terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 71 C, Kolegium Cieszkowskich, w sali C 2.

Jest to pierwszy wykład z cyklu seminarium naukowych z zakresu nauk leśnych i biologicznych zorganizowanych przez Katedrę Botaniki i Siedliskoznawstwa Leśnego. Cykl wykładów odbywa się pod patronatem dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Piotra Łakomego.

Organizator wydarzenia:

komitet naukowy: prof. dr hab.  Dorota Wrońska-Pilarek kierownik Katedry Botaniki i Siedliskoznawstwa Leśnego WLTD UPP

komitet organizacyjny: pracownicy Katedry Botaniki i Siedliskoznawstwa Leśnego WLTD UPP

Plakat promujący. Treść plakatu zapisano w ogłoszeniu powyżej