Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Relacja z ćwiczeń kompleksowych dla studentów niestacjonarnych | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Relacja z ćwiczeń kompleksowych dla studentów niestacjonarnych

W terminie 8-12 maja 2019 roku odbyły się ćwiczenia kompleksowe dla studentów niestacjonarnych ostatniego roku pierwszego stopnia, zorganizowane przez pracowników Katedry Użytkowania Lasu. W ciągu pięciu dni zajęć gościliśmy aż w siedmiu pomorskich nadleśnictwach i Słowińskim Parku Narodowym. W trakcie napiętego harmonogramu studenci zetknęli się z szeregiem problemów z jakimi boryka się gospodarka leśna oraz poznali sposoby ich rozwiązywania.

Serdecznie dziękujemy Nadleśniczym Nadleśnictw: Ustka, Kartuzy, Bytów, Osusznica, Warcino, Polanów i Białogard, które nas gościły oraz wszystkim osobom, które brały udział w organizacji sesji terenowych. Szczególne podziękowania należą się naszym studentom za aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz wspaniałą atmosferę jaką stworzyli.

Tomasz Jelonek