Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility „Puszcza Białowieska – studium przypadku” wykład otwarty dr inż. Jacka Zientarskiego | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Dnia 14 marca 2017 roku  w Domu Studenckim „ Przylesie”  obyło się pierwsze w tym roku spotkanie referatowe zorganizowane przez Sekcję Użytkowania Lasu Koło Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wykład pt: „Puszcza Białowieska – studium przypadku” wygłosił dr inż. Jacek Zientarski.

Pan Doktor przedstawił problemy, z jakimi zmagała się Puszcza na przestrzeni lat oraz czynniki, które przyczyniły się do jej obecnej sytuacji. Spotkanie cieszyło się , tak dużym zainteresowaniem, że w sali zabrakło siedzących miejsc dla wszystkich zainteresowanych.