Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską nt.: „Zbiorowiska roślinne i zróżnicowanie siedliskowe lasu mieszanego wilgotnego mezoregionu Równiny Opalenicko-Wrzesińskiej” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Dziekan i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Leśne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu informują, że dnia 20 października 2023 r.  (piątek) o godzinie  11,00  na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w sali Katedry Botaniki i Siedliskoznawstwa Leśnego Poznań, ul. Wojska Polskiego 71 D odbędzie  się  publiczna  dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż.  Jakuba LÖFFLERA nt.: „Zbiorowiska roślinne i zróżnicowanie siedliskowe lasu mieszanego wilgotnego mezoregionu Równiny Opalenicko-Wrzesińskiej”.

Praca doktorska do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Promotor:

• Prof. dr hab. Paweł RUTKOWSKI Wydział Leśny i Technologii Drewna, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Recenzenci:

• Prof. dr hab.  Jan HOLEKSA Wydział Biologii Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Dr hab. Janusz CZEREPKO Instytut Badaczy Leśnictwa