Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Pawła Czyża nt.: „Zbiorowiska roślinne południowo-wschodniej części Puszczy Pilskiej w ujęciu historycznym i teraźniejszym” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Dziekan i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Leśne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu informują, że dnia 22 listopada 2023 r.  (środa) o godzinie 10.00 na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna w sali F, Poznań, ul. Wojska Polskiego 38/42 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Pawła CZYŻA nt.: „Zbiorowiska roślinne południowo-wschodniej części Puszczy Pilskiej w ujęciu historycznym i teraźniejszym”.

Praca doktorska do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Promotor: prof. dr hab. Paweł RUTKOWSKI Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Recenzenci:

• dr hab. Maria WOJTERSKA, prof. UAM Wydział Biologii Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
  • dr hab. Rafał PALUCH, prof. IBL Instytut Badawczy Leśnictwa