Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską Mgr inż. Macieja HAŁUSZCZAKA | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską Mgr inż. Macieja HAŁUSZCZAKA

Dziekan i Rada Naukowa  Dyscypliny Nauki Leśne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu informują, że dnia 22 kwietnia 2022 r.  (piątek)  o  godzinie  11,00  na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, odbędzie  się  publiczna  dyskusja nad rozprawą doktorską Mgr  inż.  Macieja HAŁUSZCZAKA nt.:  „Skuteczność wybranych metod ochrony przed osutką wiosenną sosny w nalotach sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris L.) na terenie Nadleśnictwa Skwierzyna”. Praca doktorska do wglądu  w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Promotor: Prof. UPP dr hab. Jolanta BEHNKE-BOROWCZYK, Wydział Leśny i Technologii Drewna, Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań,

Recenzenci: Prof. dr hab. Tomasz OSZAKO, Instytut Badawczy Leśnictwa, Raszyn

Dr hab. Robert JANKOWIAK, prof. URK, Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja, Kraków

Publiczna obrona pracy doktorskiej odbędzie sali  Katedry Inżynierii Leśnej, w Kol. Cieszkowskich (II piętro), Poznań, ul. Wojska Polskiego 71 C.