Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż. Katarzyny KLIMEK nt.: „Cechy i właściwości tkanki drzewnej jako wskaźniki procesów starzenia się drzew wybranych gatunków lasotwórczych” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Dziekan i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Leśne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu informują, że dnia 18 grudnia 2023 r.  (poniedziałek) o godzinie 11.00 na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna w sali Katedry Użytkowania Lasu, Poznań, ul. Wojska Polskiego 71 A odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż.  Katarzyny KLIMEK nt.: „Cechy i właściwości tkanki drzewnej jako wskaźniki procesów starzenia się drzew wybranych gatunków lasotwórczych”.

Praca doktorska do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego.

Promotor:

• Prof. UPP dr hab. Tomasz JELONEK Wydział Leśny i Technologii Drewna, Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań,

Recenzenci:

• Dr hab. Hubert LACHOWICZ, prof. SGGW Instytut Nauk Leśnych, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  • Dr hab. Arkadiusz STAŃCZYKIEWICZ, prof. URK Wydział Leśny, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków