Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przemysław Dyba nagrodzony nagrodą „ Studenta roku” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Przemysław Dyba nagrodzony nagrodą „ Studenta roku”

Od 2007 roku Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Leśnego za wyróżniającą się działalność na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna UP przyznaje nagrodę "Studenta roku" im. Prof. Józefa Rivolego. W tym roku nominowani zostali:

• Wiktoria Breza
  • Przemysław Dyba
  • Michał Kugacz
  • Ewelina Łangowska
  • Tymoteusz Skoda
  • Katarzyna Sycz

Decyzją kapituły, nagroda trafiła do Przemysława Dyby.

Przemysław Dyba – student studiów leśnych II stopnia, były prezes Sekcji Biometrycznej, oraz wiceprezes Koła Leśników UPP. Uczestnik wielu konferencji naukowych, seminariów oraz szkoleń. Stażysta Działu Marketingu i Komunikacji Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Organizator takich wydarzeń jak m.in. Zawody Młodych Leśników, konferencji Kół Naukowych Leśników, studenckiego Rajdu „Śladami strzygonii po Puszczy Noteckiej”. Uczestnik stażu naukowego w Univerzitet u Sarajevu organizowanego w ramach programu Erasmus+. Laureat stypendium „Lasy Świata – Dominikana 2022”.